GTA V - sprzedano już 110 mln kopii

Sprzedaż "piątki" trochę słabnie, ale co z tego - gra i tak bije kolejne rekordy.

@ 15.05.2019, 10:28
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

GTA V - sprzedano już 110 mln kopii

Grand Theft Auto V to prawdziwy sprzedażowy fenomen, a my regularnie donosimy o kolejnych pobitych w tej kwestii rekordach. Nie tak dawno temu przekroczono magiczną barierę 100 mln opchniętych kopii, a dziś ten wynik został pobity o kolejną "dyszkę".

Mimo bardzo długiej obecności na rynku (wersja na PS3 / X360 debiutowała we wrześniu 2013 roku), sprzedaż Grand Theft Auto V wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Choć jak donosi Take Two, tytuł nie znika ze sklepowych półek w tak dobrym tempie jak jeszcze kilka miesięcy temu, to odnotowany spadek sprzedaży nie jest wielki - ludzie nadal chętnie sięgają po przygody Michaela, Trevora i Franklina. 

Potwierdzają to najświeższe dane sprzedaży, wedle których sprzedano już 110 mln kopii gry na wszystkie docelowe platformy. Tak dobra sprzedaż gry możliwa jest nie tylko dzięki temu, że to po prostu świetny i kultowy tytuł, ale także dzięki regularnemu rozwojowi trybu GTA Online. Tytuł cieszy się ogromną popularnością również na PC, gdzie dostępne są mocno zmodyfikowane przez graczy rozgrywki multiplayer pokroju FiveM.


Sprawdź także:
Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Premiera: 14 kwietnia 2015
PC, PS3, XBOX 360, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Grand Theft Auto V to kolejna część słynnej gangsterskiej sagi spod szyldu Rockstar Games. Produkcja ponownie wrzuca gracza do gigantycznej, tętniącej życiem metropolii i...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?