Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo w GoG

Bierzcie, jeśli jeszcze nie graliście. Powiedzcie też znajomym.

@ 15.05.2019, 09:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo w GoG

Jeśli jakimś sposobem nie graliście jeszcze w cykl Wiedźmin, możecie rozpocząć swoją przygodę po "Bożemu", czyli od pierwszej części trylogii. Jest ona bowiem dostępna całkowicie za darmo w sklepie GoG - musicie się jednak pospieszyć, albowiem promocja jest ograniczona czasowo.

Pierwsza część wirtualnych przygód Geralta to, na dzisiejsze czasy, lekko przestarzały projekt (choć nie ma tragedii). Nie oznacza to jednak, że nie warto się z nią zapoznać. To mimo wszystko nadal wyśmienita gra RPG, w której kluczową rolę odgrywa rozbudowana fabuła oraz wybory moralne.

Jedynka stanowi też wprowadzenie do "dwójki" oraz "trójki". Warto się z nią zapoznać, aby poczuć klimat całej trylogii. Co ważne, udostępniana przez GoG wersja to Edycja Rozszerzona, czyli posiadająca wszelkie dodatki i usprawnienia, pozytywnie wpływające na zabawę.

Kończąc nadmienię, że na naszych łamach dostępny jest poradnik dla pierwszego Wiedźmina, na wypadek gdybyście wpadli na jakieś problemy.


Sprawdź także:
Wiedźmin

Wiedźmin

Premiera: 25 października 2007
PC

Wiedźmin to pierwsze, naprawdę rozbudowane RPG zbudowane w całości w Kraju nad Wisłą. Produkcja oferuje nie tylko wciągający wątek fabularny, ale także świetną mechanikę ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?