Metal Gear Solid odtworzone w grze Dreams wygląda cudownie

Wiedzieliśmy, że w końcu do tego dojdzie i ktoś się pokusi o stworzenie kolejnego remake'u Metal Gear Solid.

@ 14.05.2019, 17:38
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Z przymrużeniem oka, ale tak, pewien gracz zdecydował się na stworzenie remake'u jednej z najbardziej zasłużonych w branży gier produkcji, czyli Metal Gear Solid. Wspomniany śmiałek dokonał tego w grze Dreams na PlayStation 4.

Studio Media Molecule stworzyło plac zabaw dla kreatywnych umysłów w długo oczekiwanej grze Dreams, która zadebiutowała niedawno we wczesnym dostępie dla ograniczonego bardzo grona. Widzieliśmy już kilka niesamowitych prac od fanów, którzy bawili się mechaniką tytułu i przygotowali chociażby sekwencję otwierającą Spider-Mana, a także gracza, który zaimplementował swoją własną koncepcję Days Gone, używając niestandardowych i gotowych obiektów tytułu.

Podążając za tym przykładem, pewien Youtuber, entuzjasta Dreams i menedżer społeczności w TT Games, Bear Parker opublikował film z początkowej części gry Metal Gear Solid, którą stworzył w świecie Dreams. Od razu widać niesamowite zaangażowanie, aż do ostatniego piksela, a nawet zachowanie autentyczności muzyki.

Autor stwierdza, że ​​obecnie znajduje się na etapie przed alfa, ale pracuje nad dodaniem animowanych szczegółów otoczenia, takich jak zmarszczki, kroplówki i szczury. Ma także nadzieję, że przeróbka całej gry, a nie tylko ustawienie jednego poziomu, stanie się wielkim wyzwaniem, ale z tego, co Bear zrobił do tej pory, można spodziewać się, że jego praca będzie popularna.

Wspomniane Dreams jest dostępne ekskluzywnie na PlayStation 4, na razie wyłącznie dla wąskiego grona wybranych graczy.


Sprawdź także:

Dreams

Premiera: brak danych
PS4

Dreams to kolejny projekt studia Media Molecule, znanego m.in. za sprawą niebywale popularnej serii LittleBigPlanet. Podobnie, jak w przypadku laleczek, także i tym razem...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?