Sterowniki NVIDIA GeForce 430.64 WHQL - pod RAGE 2, Total War: Three Kingdoms i World War Z

NVIDIA publikuje najnowszą paczkę sterowników pod nadchodzące hity.

@ 10.05.2019, 22:30
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, sprzęt

Sterowniki NVIDIA GeForce 430.64 WHQL - pod RAGE 2, Total War: Three Kingdoms i World War Z

Firma NVIDIA słynie z regularnego publikowania świeżych sterowników pod swoje karty. Za to należy pochwalić Zielonych, choć sporadycznie zdarzają im się w tej kwestii wpadki. W przypadku najnowszych driverów gracze póki co nie zgłaszają jednak niedogodności, więc warto je pobrać.

Tym bardziej, jeśli planujecie zakup RAGE 2 (wymagania sprzętowe), Total War: Three Kingdoms (wymagania sprzętowe) czy World War Z. Sterowniki NVIDIA GeForce 430.64 WHQL zostały bowiem zoptymalizowane z myślą o tych tytułach, więc przynajmniej w przypadku dwóch pierwszych gier, wypadałoby przyszykować komputer na zbliżające się premiery.

Poza tym naprawiono upierdliwe, choć dość rzadkie błędy - wyrzucanie do pulpitu w przypadku Hitman 2 (z włączonym DX12) czy taką samą sytuację w przypadku Shadow of the Tomb Raider, choć tutaj chodzi o granie na przynajmniej dwóch kartach (tryb SLI). Posiadaczy SLI być może delikatnie ucieszy także dodanie obsługi wielu kart w grach Imperator: Rome oraz Insurgency Sandstorm. 

Sterowniki pobierzecie z oficjalnej strony NVIDIA, albo przez aplikację GeForce Experience.


Sprawdź także:
RAGE 2

RAGE 2

Premiera: 14 maja 2019
PC, PS4, XBOX ONE

RAGE 2 to kolejna gra studia id Software, twórców między innymi serii Doom oraz Quake. Projekt przenosi gracza do post apokaliptycznego świata, w którym ciągle walczy o p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?