Twórca oryginalnego God of War przygotowuje horror dla jednego gracza

Projekt nie ma jeszcze wydawcy, ale David Jaffe świetnie się przy nim bawi,

@ 08.05.2019, 08:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Twórca oryginalnego God of War przygotowuje horror dla jednego gracza

Reżyser pierwszej odsłony cyklu God of War, David Jaffe, ujawnił, że pracuje nad horrorem przeznaczonym dla jednego gracza. Z oczywistych względów projekt nie ma jeszcze daty premiery, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was powiadomić.

"Projektuję/piszę coś nowego ostatnimi czasy. To singlowy horror, w którym chcę spróbować czegoś nowego, jeśli chodzi o narrację i jestem w tym zakochany", napisał Jaffe na Twitterze.

"Nikomu nie pokazałem nad czym pracuję. Nie mam funduszy i nikt nie interesuje się projektem. Kiedy go pokażę światu może być tak, że nikomu się nie spodoba i nikt nie będzie chciał go zrobić. Albo stanie się kolejną wielką rzeczą. W tym momencie nie wiem".

Jaffe przyznał, że praca przy tytule, który nie ma wydawcy, a co za tym idzie, finansowania, jest niebywale stresująca, ale jednocześnie deweloper podkreślił, że świetnie się bawi.

Jeśli chodzi o inne projekty Davida, warto wspomnieć między innymi o God of War 2, serii Twisted Metal oraz grze Drawn to Death, która zadebiutowała w 2017 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?