Remnant: From the Ashes - zwiastun ukazujący jeden ze światów w grze

Zobaczcie w jakich miejscówkach ubijać będziemy oponentów.

@ 07.05.2019, 08:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Remnant: From the Ashes - zwiastun ukazujący jeden ze światów w grze

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy promujący najnowsze przedsięwzięcie studia Gunfire Games, odpowiedzialnego za Darksiders 3. Chodzi o projekt zatytułowany Remnant: From the Ashes, którego wydania podjęła się firma Perfect World Entertainment.

W Remnant: From the Ashes wyruszamy w pełną niebezpieczeństw podróż, w trakcie której naszym zadaniem jest eliminowanie napotkanych monstrów. Co ważne, każda misja będzie generowana losowo, aby możliwe było dłuższe obcowanie z tytułem.

Na potrzeby Remnant: From the Ashes deweloperzy przygotowali ponad 100 różnych rodzajów przeciwników, a także 20 groźnych bossów. Jeśli chodzi o ubijanie napotkanych pokrak, czynić to będziemy w odmiennych środowiskach, dodatkowo różnicujących potyczki.

Premierę gry zaplanowano na dzień 20 sierpnia bieżącego roku. Grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One. Co ważne, wybijanie przeciwników będzie możliwe albo solo albo w ramach sieciowej współpracy z dwójką innych graczy.


Sprawdź także:
Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes

Premiera: 20 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Remnant: From the Ashes to przygodowa gra akcji utrzymana w postapokaliptycznym klimacie z elementami hack & slasha oraz strzelanki, opracowana przez studio Gunfire Games...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?