Mortal Kombat 11 na PC cieszy się dużo większą popularnością od poprzednika

Gracze chętnie sięgali po nowy projekt studia NetherRealm.

@ 06.05.2019, 09:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Premiera Mortal Kombat 11 za nami, a ze wszystkich stron napływają informacje o tym, że jest ono sporo popularniejsze od części poprzedniej, Mortal Kombat X. Także na PC projekt przyciągnął wielu graczy.

GitHyp donosi, że zeszłomiesięczna premiera Mortal Kombat 11 dla PC okazała się sukcesem. Produkcja trafiła z miejsca do listy najpopularniejszych gier na Steam (okupując miejsce dziesiąte), podczas gdy poprzednik nie zdołał wskoczyć nawet do pierwszej 50.

Dodatkowo, liczba jednocześnie grających osób była imponująca, albowiem mówi się o 35 tysiącach graczy, a w przypadku Mortal Kombat X było to zaledwie 14 tysięcy ludzi. Jako ciekawostkę podano, że z ostatnich projektów studia NetherRealm na komputerach najsłabiej poradziło sobie Injustice 2, przyciągając zaledwie 1,8 tysiąca ludzi.

W chwili obecnej nie znamy całkowitej sprzedaży Mortal Kombat X, ale jak tylko pojawią się jakieś konkretne liczby, nie omieszkamy Was o tym powiadomić.


Sprawdź także:

Mortal Kombat X

Premiera: 14 kwietnia 2015
PS4, XBOX ONE, PC, PS3, XBOX 360, MOB

Mortal Kombat X to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii bijatyk. Za tytuł odpowiedzialny jest zespół NetherRealm, dowodzony przez "ojca" marki - Eda Boona.R...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?