Europa Universalis III - kontynuacja bestsellerowej serii gier strategicznych już od najbliższego piątku w sprzedaży!

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Paradox Interactive w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech, ma przyjemność poinformować, że już 9 lutego do sprzedaży trafi długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowej serii - Europa Universalis III.

@ 06.02.2007, 11:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, press info


Cenega Poland, wyłączny partner firmy Paradox Interactive w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech, ma przyjemność poinformować, że już 9 lutego do sprzedaży trafi długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowej serii - Europa Universalis III. Trzecia część kultowej strategii wydana zostanie w naszym kraju w polskiej wersji językowej z napisami, a w standardowej, polskiej edycji zawarty będzie plakat/mapa, który w wersjach zachodnich dostępny jest tylko jako dodatek do edycji kolekcjonerskiej. Cenę standardowej edycji Europa Universalis III ustalono na poziomie 129,90 złotych.

Dodatkowo, aby oddać w ręce gracza jak najlepszy produkt, Europa Universalis III wydana zostanie w unikatowym na skalę światową, ekskluzywnym pudełku z uchylaną klapką, które pokryte zostało atrakcyjnym, błyszczącym lakierem oraz wytłaczanymi elementami.

Tłumaczenie gry Europa Universalis III było jednym z największych wyzwań lokalizacyjnych ostatnich miesięcy - przy tłumaczeniu samej mapy użyto aż 1278 nazw własnych!

Gra dostępna będzie również w unikatowej edycji kolekcjonerskiej, którą nabyć będzie można tylko i wyłącznie w sklepie internetowym www.sklep.cenega.pl. Cena pakietu ustalona została na poziomie 149,90 złotych, a poniżej możecie zobaczyć jego wizualizację:

Europa Universalis III - kontynuacja bestsellerowej serii gier strategicznych już od najbliższego piątku w sprzedaży!

Sprawdź także:
Europa Universalis III

Europa Universalis III

Premiera: 23 stycznia 2007
PC

Jedna z najbardziej udanych serii gier strategicznych powraca! Eksploruj, handluj, walcz i korzystaj ze swych zdolności dyplomatycznych, aby Twoje Państwo stało się poważ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?