Mortal Kombat 11 - deweloperzy szykują aktualizację systemu progresji

Gracze dostaną też trochę darmowych bonusów - na zachętę do dalszego walczenia.

@ 30.04.2019, 14:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Mortal Kombat 11 - deweloperzy szykują aktualizację systemu progresji

Mortal Kombat 11 sprzedaje się bardzo dobrze, jednocześnie stając się największą premierą w historii wydawcy, Warner Bros. Interactive Entertainment. Mimo że projekt radzi sobie świetnie, różnej maści krytyków nie brakuje, a najwięcej zarzutów kierowanych jest w stronę systemu progresji.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, deweloperzy szykują aktualizację, która wspomniany system progresji poprawi. Odpowiedni patch winien trafić do sieci jeszcze w tym tygodniu, a prócz tego, że zmniejszy on nieco poziom trudności i zaoferuje wyższe nagrody, obdaruje wszystkich grających swoistym bonusem.

Jeśli spędzacie wolne chwile przy Mortal Kombat 11, po zaaplikowaniu aktualizacji dostaniecie za darmo:

  • 500 000 monet;
  • 500 serc;
  • 1000 fragmentów duszy;
  • 1000 kryształów czasu.

Aktualizacja dostępna będzie najpierw dla konsol PS4 i Xbox One, a także komputerów osobistych (wymagania). Odpowiednia łatka dla Nintendo Switch nie ma jeszcze daty premiery.


Sprawdź także:
Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

Premiera: 23 kwietnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Mortal Kombat 11 to najnowsza odsłona jednej z najstarszych oraz zdecydowanie najbrutalniejszej serii bijatyk. Za projekt odpowiada studio NetherRealms, mające na swoim k...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?