Tom Clancy's Rainbow Six: Siege może otrzymać kampanię jednoosobową?

Ubisoft przeprowadziło specjalną ankietę na temat Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Możliwe, że w przyszłości otrzymamy kampanię fabularną.

@ 29.04.2019, 10:53
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege może otrzymać kampanię jednoosobową?

W sieci pojawiły się bardzo interesujące informacje dotyczące gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege od firmy Ubisoft. Po przeprowadzonej ankiecie firma może zdecydować się na wprowadzenie kampanii jednoosobowej.

Ubisoft rozesłał do graczy specjalną ankietę konsumencką, w której pyta o wiele kwestii związanych z grą wideo.  Ujawniony przez użytkowników forum Reddit kwestionariusz dla osób biorących udział składa się z kilkunastu punktów. Jeden z nich dotyczy potencjalnych trybów rozgrywki oraz kierunku, w którym miałaby pójść gra w przyszłości.

Jak się okazuje, twórcy rozpatrują zaimplementowanie kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza oraz wariant z eksploracją otwartego świata. 

Oczywiście, pojawienie się tych opcji do zaznaczenia nie oznacza od razu, że zobaczymy je w grze. Możliwe jest, że twórcy robią badania opinii przed ewentualną kontynuacją Rainbow Six. Podsumowując, zaimplementowanie historii dla pojedynczego gracza byłoby ciekawym urozmaiceniem.

Rainbow Six: Siege jest dostępne na PC (wymagania), PlayStation 4 oraz Xbox One. Od lat jest wielce popularny na scenie e-sportowej, jak również w klanowych rozgrywkach, transmisjach Twitch czy YouTube. Ubisoft obiecało wieloletnie wsparcie gry kolejnymi aktualizacjami po premierze i słowa dotrzymuje.

Jak Waszym zdaniem powinna wyglądać przyszłość tej marki? Potrzebujemy kontynuacji czy powinni rozwijać jeszcze Siege?


Sprawdź także:
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Premiera: 01 grudnia 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to kolejna odsłona słynnej serii taktycznych strzelanek autorstwa firmy Ubisoft, znanej z takich produkcji jak Assassin's Creed, Watch_Dog...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   11:26, 29.04.2019
Sam w ten tytuł nie grałem, ale lubię właśnie na youtubie oglądać zapisy z rozgrywek czy komplikacje wpadek i zabawnych sytuacji. Myślę, że Ubi powinno nadal rozwiać Siege ponieważ tytuł nadal jest popularny, a nikt nie powiedział, że Ubi uda się powtórzyć sukces przy kolejnej części.
0 kudosfrycek88   @   17:09, 29.04.2019
Jak by dali singla to chętnie bym kupił, bo w mulit to nie grywam. Jak by się przyłożyli do tej kampanii solowej to mogło by to być fajne nawet. Taki wielkomiejski Far Cry, bardziej nastawiony na taktykę. Pograłoby się. Ciekawe na co Ubi się zdecyduje.