A Plague Tale: Innocence wygląda klimatycznie na długaśnym gameplayu

Zapowiada się gratka dla fanów skradanek.

@ 27.04.2019, 19:48
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

A Plague Tale: Innocence wygląda klimatycznie na długaśnym gameplayu

Firma Focus Home Interactive udostępniła dłuższy gameplay z przygodówki A Plague Tale: Innocence. Tytuł trafi na sklepowe półki za nieco ponad 2 tygodnie, a konkretniej - 14 maja. Platformami docelowymi są blaszaki oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Historia zaprezentowana w A Plague Tale: Innocence rozpoczyna się w 1349 roku - kontynent zmaga się z epidemią dżumy, podczas której - według różnych statystyk - zmarło od 30% do 60% populacji Europy. Gracz wciela się w Amicię, która ze swoim młodszym bratem, Hugo, próbuje odnaleźć matkę we francuskim mieście zrujnowanym przez Czarną Śmierć.

Bohaterowie przemierzają pełne niebezpieczeństw lokacje, za obronę mając jedynie procę oraz latarnię chroniącą przed wygłodniałymi hordami szczurów. Na ich drodze, oprócz gryzoni, stają również uzbrojeni po zęby inkwizytorzy czyszczący ruiny z wszelkich niedobitków. Kompan sterowany jest przez sztuczną inteligencję i, podobnie jak roboty z ReCore, spełnia rolę pomocnika w pokonywaniu zagadek.

Jak widać na gameplayu, rozgrywka w A Plague Tale: Innocence skupia się głównie na skradaniu i unikaniu strażników oraz krwiożerczych szczurów. W trakcie zabawy korzystamy z różnych przedmiotów, które możemy w prosty sposób wytwarzać. Dzięki nim ułatwimy sobie przeprawę przez kolejne etapy i możemy zdezorientować lub wyeliminować przeciwników.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   18:20, 28.04.2019
Obejrzę, gdy tylko będę mógł. Premiera już niebawem, ale niestety zapewne nie zagram prędko.
0 kudosdabi132   @   23:55, 28.04.2019
Ta gra może być niezła. Jako, że lubię skradanki to chętnie zagram. Gameplay bardzo mi się spodobał.
0 kudosRonaldo_   @   13:45, 30.04.2019
Również uwielbiam się w grach skradać, więc pozycja obowiązkowa dla Mnie. Uśmiech