Remnant: From the Ashes - trailer z nowej gry twórców Darksiders 3

Nowa gra od Gunfire Games.

@ 26.04.2019, 19:48
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Remnant: From the Ashes - trailer z nowej gry twórców Darksiders 3

Studio Gunfire Games pokazało zwiastun Remnant: From the Ashes, swojej najnowszej gry. A ponieważ ten tytuł mógł was ominąć, zerknijcie też na całkiem świeży gameplay.

Remnant: From the Ashes to gra nastawiona na 2-osobową kooperację, w której przedzieramy się przez kolejne lokacje i masakrujemy (głównie przy pomocy różnych pukawek) kolejne poczwary. Nacisk położono przede wszystkim na współprace i bohaterów z unikatowymi zdolnościami - nie brakuje także licznych broni i sprzętu do znalezienia.

Jak to wygląda w akcji, najlepiej widać na poniższym gameplayu. Jak dla mnie, jest raczej średnio - jedyne czym tytuł się solidniej wyróżnia, to unikatowe i różnorodne projekty przeciwników. A poza tym? No właśnie, reszta niczym specjalnym nie porywa, ale przy wspólnej zabawie z kumplem, może być ciekawie. Ostateczną ocenę wystawimy jednak 20 sierpnia - wtedy gra trafi do sprzedaży na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Cenowo nie będzie źle - na start zapłacimy około 143 zł, a pewnie długo nie będzie trzeba czekać na pierwsze konkretniejsze wyprzedaże.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:40, 26.04.2019
Od strony technicznej może faktycznie szału nie ma, ale sam pomysł nie jest zły. Gra z zasadami Soulsów ze spluwami może być ciekawym doświadczeniem. Ciekawe czy będzie zdobywanie expa czy czegoś w tym rodzaju i wydawanie na sprzęt czy umiejętności? Dumny
0 kudosgeass   @   11:38, 27.04.2019
Ja nie wiem. Samo słowo kooperacyjna już mnie odstrasza. Raczej to nie będzie tytuł dla mnie. Chyba, że bezproblemowo będzie się dało w to grac samemu. Wtedy może się skuszę, ale nie czekam z wypiekami na ten tytuł. Raczej kiedyś jak nie będzie w co grać, albo jak wpadnie w jakimś bundlu.