Darmowe Assassin's Creed Unity ściągnęło 3 mln graczy

Bo najlepsza gra, to darmowa gra.

@ 26.04.2019, 16:54
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Firma Ubisoft tydzień temu udostępniła za darmo na PC grę Assassin's Creed: Unity - "okazją" był pożar słynnej katedry Notre Dame. Darmowa wersja gry z 2014 roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem graczy.

Tytuł do swojego konta przypisało bowiem aż 3 mln osób! Jeśli udało się to i Wam, to nie pozostaje nic innego jak się cieszyć - promocja nie jest już bowiem aktualna. 

Akcja Assassin's Creed: Unity ma miejsce podczas słynnej francuskiej rewolucji. Twórcy przy produkcji gry bardzo wiele uwagi poświęcili na odwzorowanie wirtualnego Paryża z tamtych czasów i trzeba przyznać, że wyszło im to perfekcyjnie. Nad samą katedrą Notre Dame pracowano przeszło 2 lata, tworząc masę zdjęć i budując wirtualny model 3D, który podobno ma posłużyć w odbudowie częściowo strawionej przez ogień świątyni.

Sama gra, mimo prawie 5 lat na karku, nie straciła zbyt wiele na świeżości - tytuł nadal wygląda fenomenalnie, a po wprowadzeniu sporej ilości łatek, jest już w końcu grywalny. Czego nie można było powiedzieć o premierowej wersji, straszącej bugami i kiepską optymalizacją.


Sprawdź także:

Assassin's Creed: Unity

Premiera: 11 listopada 2014
PC, PS4, XBOX ONE

Assassin's Creed: Unity to kolejna odsłona kasowej serii gier skupionych na średniowiecznym bractwie Asasynów. Tym razem trafiamy do XVIII-wiecznego Paryża, wprost na bar...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?