Sekiro: Shadows Die Twice sprzedaje się lepiej od Dark Souls III

Przynajmniej jeśli chodzi o dystrybucję elektroniczną.

@ 25.04.2019, 11:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Jak donosi SuperData, najnowsze przedsięwzięcie From Software, Sekiro: Shadows Die Twice, sprzedaje się bardzo dobrze. Było jednym z najpopularniejszych projektów, jeśli chodzi o cyfrową dystrybucję, w marcu bieżącego roku. Sprzedało się ono w nakładzie przekraczającym 1,4 mln egzemplarzy.

Wspomniany wynik dotyczy zarówno komputerów osobistych, jak i konsol. Jeśli dane są precyzyjne, a najpewniej takie są, oznacza to, że cyfrowa wersja Sekiro: Shadows Die Twice sprzedała się o około 200 tysięcy kopii lepiej od "cyfrowego" Dark Souls 3, które trafiło do sprzedaży w 2016 roku. Chodzi oczywiście o okres premierowy obu produkcji.

Jeśli chodzi o ogólną sprzedaż Sekiro: Shadows Die Twice, Activision opublikował tylko jeden raport. Miało to miejsce dziesięć dni po premierze gry, a z opracowania dowiedzieliśmy się wówczas, że projekt trafił w ręce ponad 2 mln graczy. Do tej pory rezultat jest na pewno wyższy.

Sekiro: Shadows Die Twice dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli rozważacie zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?