World War Z sprzedało się już w nakładzie 1 mln egzemplarzy

Deweloperzy zaskoczeni są popularnością swojego dzieła.

@ 23.04.2019, 21:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

World War Z sprzedało się już w nakładzie 1 mln egzemplarzy

Gra World War Z opracowana została przez studio Saber Interactive, a jej wydania podjęło się Focus Home Interactive. Mimo że projektu nie reklamowano szczególnie namiętnie, sprzedaje się on całkiem nieźle. Do tej pory rozeszło się już bowiem ponad milion jego egzemplarzy.

Premiera World War Z miała miejsce 16 kwietnia bieżącego roku, a zatem dokładnie tydzień temu. Milion opchniętych kopii oznacza, że przedsięwzięcie rozchodzi się naprawdę bardzo dobrze, a gracze chętnie zasiadają do komputerów i konsol by wspólnie ze znajomymi wybijać umarlaki.

Wieści na temat sprzedaży World War Z docierają do nas za sprawą szefa Saber Interactive, Matthew Karcha. Potwierdził on, że popularność projektu jest zaskakująco imponująca, nawet poza Stanami Zjednoczonymi oraz pomimo tego że wersję PC udostępniono tylko Epic Games Store.

"Ogólnie w USA oraz Unii Europejskiej sprzedaż jest równie dobra. Na wszystkich platformach jednocześnie przy grze bawi się około 70 tysięcy ludzi, a rozkład pomiędzy platformami jest podobny. Co nas zaskoczyło, to że sprzedaż poza USA jest tak istotna. Tylko jedna-czwarta wszystkich kopii została zakupiona w Stanach Zjednoczonych".

World War Z jest obecnie dostępne na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?