Sekiro: Shadows Die Twice - udostępniono patch 1.03

Deweloperzy przygotowali kolejną aktualizację gry Sekiro: Shadows Die Twice.

@ 23.04.2019, 21:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio From Software opublikowało kolejną aktualizację gry Sekiro: Shadows Die Twice. Patch oznaczony numerem 1.03, ważący około 490 MB, poprawia sporo różnych błędów i niedociągnięć, a przy okazji istotnie usprawnia stabilność działania przedsięwzięcia.

Żeby było ciekawiej, update 1.03 wprowadza do zabawy nie tylko poprawki, ale także garść zmian. Twórcy dodali między innymi niedostępne do tej pory porady, pojawiające się w ramach swoistego samouczka. Dzięki nim szybciej i sprawniej nowi gracze winni opanować wszystkie mechaniki rozgrywki.

Pamiętajcie, że Sekiro: Shadows Die Twice powinno się zaktualizować samodzielnie, niezależnie od tego, jaką platformę posiadacie. Jeśli tak się nie stanie, pobieranie danych możecie zainicjować ręcznie. Jako że to niespełna 0,5 GB danych, całość powinna się zaciągnąć dość szybko.

Sekiro: Shadows Die Twice dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na jego zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?