Star Wars Jedi: Upadły Zakon z trybem online przypominającym serię Dark Souls?

A miało nie być żadnych potyczek online.

@ 18.04.2019, 13:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Respawn Entertainment kilkakrotnie podkreślało, że w Star Wars Jedi: Upadły Zakon najważniejszym elementem rozgrywki jest tryb dla jednego gracza, a multiplayera w nim nie uświadczymy. Jak się jednak okazuje, projekt oferuje jakiś rodzaj rywalizacji sieciowej. Na to przynajmniej wskazuje karta gry dostępna w ramach PlayStation Store.

Szczegółów oczywiście nie znamy, ale wiele wskazuje na to, że dostaniemy komponent online przypominający do pewnego stopnia serię Dark Souls. Oznaczałoby to możliwość nawiedzania sesji innych graczy, walkę z atakującymi itd. Czy faktycznie tak będzie? Może chodzi o zwykłe rankingi? Nie sposób powiedzieć.

Premierę Star Wars Jedi: Upadły Zakon zaplanowano na dzień 15 listopada bieżącego roku, a wówczas okaże się z czym będziemy mieć do czynienia. Produkcja powstaje w studiu Respawn, pracującym na silniku graficznym Unreal Engine 4. Multiplayer i mikrotransakcje mają w niej nie występować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskrzywy_banen   @   15:10, 18.04.2019
W sumie to były jakieś plotki dotyczące inspiracji dark soulsami w tej grze, więc kto wie.
0 kudosKreTsky   @   11:37, 19.04.2019
W Jedi outcast multi było fajne więc ja chętnie zobaczę coś podobnego.