Just Cause 4 - samochodowa destrukcja tematem przewodnim pierwszego DLC; zadebiutuje ono w kwietniu

Zapowiedź pierwszego rozszerzenia dociera do nas za sprawą wydawcy i dewelopera.

@ 18.04.2019, 12:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Just Cause 4 zadebiutowało pod koniec ubiegłego roku, a już niedługo w sieci pojawi się pierwsze duże rozszerzenie, zatytułowane Dare Devils of Destruction. Dodatek zapowiedziany został przez Square Enix oraz Avalanche Studios.

Dare Devils of Destruction zaoferuje 16 nowych pojazdów oraz 15 niedostępnych do tej pory misji. Będą one polegać przede wszystkim na destrukcji, co nie powinno być żadnym zaskoczeniem. W zleceniach będziemy niszczyć cele, wysadzać pojazdy oponentów i ogólnie starać się przetrwać. Za wszystko otrzymamy punkty.

Opisywane tu rozszerzenie jest pierwszym z trzech wchodzących w skład przepustki nazwanej Dare Devils, Demons and Danger Expansion Pass. DLC zadebiutuje już 30 kwietnia, a dostępne będzie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli macie przepustkę sezonową, dodatek dostaniecie w jej ramach, jeśli nie, będziecie musieli go zakupić.

Poniżej efektowny i efekciarski zwiastun dodatku.


Sprawdź także:

Just Cause 4

Premiera: 04 grudnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Just Cause 4 to kolejna odsłona serii niezwykle efektownych gier akcji z otwartym światem. Za projekt odpowiada, podobnie jak nad wszystkim poprzednimi częściami, Avalanc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?