Cena PlayStation 5 będzie uzasadniona

Jeśli weźmiemy pod uwagę oferowane przez platformę możliwości.

@ 18.04.2019, 11:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Mniej więcej dwa dni temu na naszych łamach opublikowaliśmy sporo interesujących informacji na temat specyfikacji technicznej konsoli PlayStation 5. Główny inżynier platformy, Mark Cerny, rozmawiał z ekipą portalu Wired, a w trakcie wywiadu poruszono wiele kwestii, w tym cenę. Cenę, o której Cerny nie mógł nic powiedzieć.

Ze względu na powyższe, pytanie o cenę nie pojawiło się na łamach wspomnianego portalu, a na Twitterze jednego z jego redaktorów, Petera Rubina. Okazuje się, że Cerny nie był zbyt wylewny, jeśli chodzi o kwotę, jaką za PS5 zapłacimy, ale przyznał, że cena będzie w pełni uzasadniona, jeśli spojrzymy na to, co otrzymamy.

"Myślę, że będziemy w stanie sprzedawać ją w sugerowanej cenie detalicznej, która będzie atrakcyjna dla graczy, jeśli wezmą pod uwagę zaawansowany zestaw możliwości", powiedział Cerny. "Tylko tyle mogę w tym momencie powiedzieć, dodał".

Oczywiście nie jest to żadnym zaskoczeniem. Premiera PlayStation 5 to dość odległy temat, a to oznacza, że Sony ma jeszcze dużo czasu na to, by o platformie rozmawiać. Wszelkie doniesienia, jak zwykle, przekazywać będziemy Wam na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   06:16, 19.04.2019
Po roku 2 będzie kosztowało i tak 1200.
0 kudosguy_fawkes   @   08:05, 19.04.2019
@UP: W taką cenę po tak krótkim czasie kompletnie nie wierzę - obecna generacja była całkiem tania, a XO kupowałem właśnie 2 lata po premierze za prawie 1500, a PS4 3 lata za podobne pieniądze. To i tak są więcej niż akceptowalne ceny. PS5 bardzo chciałbym kupić od razu, ale chyba będzie ciężko - wciąż nie kupiłem jeszcze nowego TV.