Konferencja Microsoftu na E3 2019 zaplanowana

Wydarzenie będzie miało miejsce już 9 czerwca.

@ 17.04.2019, 11:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, switch, ps4, xbox one

W trakcie tegorocznych targów E3 zabraknie między innymi firmy Sony. Japończycy postanowili w imprezie nie uczestniczyć, najprawdopodobniej przygotowując się do premiery PlayStation 5, na temat którego wczoraj mieliśmy pierwsze oficjalne szczegóły. Microsoft zdecydował się natomiast na E3 zawitać, a my dowiedzieliśmy się kiedy zobaczymy jego konferencję.

Prezentacja produktów Microsoftu zaplanowana została na dzień 9 czerwca bieżącego roku, na godzinę 22:00 czasu polskiego. W trakcie konferencji spodziewamy się oczywiście nowych informacji na temat istniejących tytułów, jak również detali dotyczących projektów, które zostaną dopiero ujawnione. Prócz tego liczymy na szczegóły związane z kolejnym Xboksem, zwanym kodowo Scarlett.

Jeśli chodzi o inne firmy, mające zawitać na tegorocznych targach E3, warto wspomnieć między innymi o Bethesdzie oraz Ubisofcie. Pierwszy z wymienionych wydawców będzie miał konferencję również 9 czerwca, a drugi przygotowuje się na 10 czerwca. Zabraknie Sony, o czym pisałem powyżej, oraz Electronic Arts.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?