God of War - darmowa dynamiczna skórka z okazji urodzin gry

Są też różne inne atrakcje dla fanów Kratosa i jego syna.

@ 15.04.2019, 19:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Studio Sony Santa Monica świętuje rocznicę premiery God of War. W związku z tym na cały najbliższy tydzień przygotowano sporo atrakcji. Pierwsza z nich to darmowy dynamiczny temat dla PlayStation 4, który pobrać możecie już teraz.

Skórka dostępna jest oczywiście na PlayStation Store, a jeśli chcecie ją pobrać, wejdźcie do sklepu Sony i poszukajcie karty gry. Wejdźcie na nią, a następnie znajdźcie odpowiednią pozycję. Pobranie jej to kwestia kilku sekund, a gdy czas ten minie będziecie mogli się cieszyć nowym wyglądem pulpitu PlayStation 4.

Innym sposobem na świętowanie premiery God of War jest poniższy materiał filmowy. Koniecznie rzućcie na niego okiem, niezależnie od tego czy graliście w tę wyjątkową produkcję czy nie mieliście jeszcze ku temu okazji. W przypadku drugiej ewentualności, spójrzcie na naszą recenzję.

"W 2015 roku świętowaliśmy 10 rocznicę cyklu God of War, który rozpoczęliśmy w 2005", czytamy we wpisie na blogu gry, przygotowanym przez szefową studia, Shannon Studstill. "Tym razem świętujemy rocznicę premiery nowej ery Kratosa, teraz z synem, Atreusem".

"Kiedy Cory Barlog przyniósł nam tę nową wizję ojca z synem wyruszających na niebywałą podróż razem, przygodę mającą na celu oddanie czci żonie i matce... ale również pokazującą chłopca uczącego swojego ojca jak ponownie być człowiekiem oraz Ojca (Kratosa) uczącego swojego syna jak być umiarkowanym bowiem; wiedzieliśmy, że mamy coś wyjątkowego dla naszych fanów".

"Zmiana nie jest jednak łatwa. Zmiana istniejącej od dawna marki budzi wątpliwość, jest ryzyko i trzeba wziąć to na wiarę. Dziękujemy naszej całej ekipie, rodzinie PlayStation oraz Wam, milionom fanów God of War na całym świecie, którzy postanowili uwierzyć razem z nami. Wspólnie wyruszyliśmy w tę podróż".

God of War dostępne jest ekskluzywnie dla posiadaczy konsol PlayStation 4. Gdybyście mieli jakiekolwiek problemy z jego ukończeniem, pamiętajcie że na naszych łamach znajdziecie rozbudowany poradnik.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?