[AKTUALIZACJA] Star Wars Jedi: Fallen Order - data premiery wyznaczona na listopad

Przynajmniej tak twierdzi sklep Amazon.

@ 13.04.2019, 12:59
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one


AKTUALIZACJA: Obecnym na omawianym wydarzeniu rozdawano gadżety, w tym te związane ze Star Wars Jedi: Fallen Order - na odwrocie jednego z nich możemy zauważyć datę 15 listopada, co zdaje się potwierdza przeciek na Amazonie!

Dziś po godzinie 20.00 odbędzie się prezentacja gry Star Wars Jedi: Fallen Order. Tymczasem już teraz do sieci wyciekła data premiery najnowszej produkcji studia Respawn Entertainment.

Datę zdradził sklep Amazon, bowiem tytuł pojawił się w ofercie wspomnianego giganta. Ta została już usunięta, ale jak to zwykle bywa, ktoś zrobił screena i ten sobie krąży po sieci. W ofercie widniała data - 15 listopada 2019. Nie da się ukryć, że termin ten wydaje się być wysoce prawdopodobny, chociażby dlatego, że w podobnym okresie dwa lata temu debiutował Battlefront II (17 listopada 2017).

Szczegóły poznamy pewnie dziś wieczorem. Z innych wycieków dowiadujemy się, że gra będzie śmigać na silniku Unreal Engine 4, a więc nie zostanie tu użyte narzędzie Frostbite, które raczej średnio spisuje się w grach singlowych. Nie wspominając już o tym, że prócz Szwedów z DICE, nikomu innemu do tej pory nie udało się go okiełznać z zadowalającymi rezultatami.

Samo Star Wars Jedi: Fallen Order ma być zaś typową przygodową grą akcji, skupiającą się niemal (albo i całkowicie) na kampanii dla pojedynczego gracza. Jak widać, Electronic Arts wyciąga (w końcu) odpowiednie wnioski z sukcesów takich tytułów jak chociażby God of War.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosgeass   @   18:47, 13.04.2019
Ja to bym chciał takie KoTOR... Prezentację obejrzę, ale nie mam żadnych oczekiwań.