The Sinking City na ociekającym klimatem gameplayu

Szykuje się gratka dla fanów klimatycznych przygodówek.

@ 13.04.2019, 10:38
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Twórcy The Sinking City przełożyli jakiś czas temu datę premiery swojego dzieła, ale nie dają nam o nim zapomnieć. Własnie pokazali kwadrans gameplayu, prezentującego tę intrygującą przygodówkę.

Okej, w przypadku The Sinking City musimy pogodzić się z tym, że budżet na grę nie był wyśrubowany - widać to po animacjach, nie aż tak szczegółowym otoczeniu czy dość "gumowych" modelach postaci. Z drugiej strony, tytuł zdaje się nadrabiać to ciężkim, specyficznym klimatem utrzymanym w ryzach twórczości H.P. Lovecrafta.

Jeśli, a raczej - przede wszystkim - dostaniemy do kompletu angażującą fabułę, to będzie można przymknąć oko na ewentualne niedociągnięcia po stronie technicznej.

Akcja The Sinking City została osadzona w latach 20. ubiegłego stulecia. Miejscem wydarzeń jest miasteczko New England, w Oakmont Massachusetts. Tereny metropolii zostały całkowicie zalane, a przyczyny tego wydarzenia zostają niewyjaśnione. Ich przyczyną są najpewniej siły nadprzyrodzone. Na domiar złego, mieszkańców zaczyna ogarniać szaleństwo. Bohater, będący prywatnym detektywem, musi więc czym prędzej zbadać całą sprawę i odkryć prawdę, zanim on sam także postrada zmysły. 

Premiera gry odbędzie się 27 czerwca bieżącego roku - na PC (tylko Epic Games Store), PS4 i XOne.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?