Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker na pierwszym trailerze

Dziś mamy prezentację debiutującego w grudniu filmu, jutro z kolei zobaczymy zajawkę gry osadzonej w świecie Star Wars od Respawn Entertainment.

@ 12.04.2019, 20:50
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Gorące chwile dla fanów Gwiezdnych Wojen - właśnie pokazano zwiastun IX-epizodu. Film zwie się Star Wars: The Rise of The Skywalker i trafi na ekrany kin w grudniu 2019 roku.

Film będzie kontynuował wydarzenia opowiedziane w poprzednich epizodach, głównie skupiając się na rozwoju fabuły znanej z Przebudzenia Mocy oraz Ostatniego Jedi. Poznamy więc dalsze losy postrzępionego przez ostatnie wydarzenia Ruchu Oporu, próbującego stawić czoła Najwyższemu Porządkowi.

Na ekran ponownie wrócą znane i lubiane (lub nie) postaci - Rey, Kylo Ren, Finn czy Poe Dameron. Co ciekawe, pod koniec trailera słyszymy szyderczy śmiech Imperatora Palpatine'a, który teoretycznie poniósł śmierć w Powrocie Jedi (Epizod VI). Za kamerą stanął tym razem JJ Abrams, który nakręcił Przebudzenie mocy.

Kolejne newsy ze świata Star Wars będziemy mieć dla Was jutro wieczorem - po 20.00 ma odbyć się prezentacja gry Star Wars Jedi: Fallen Order od studia Respawn Entertainment.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   21:48, 12.04.2019
Wiadomo - Disney, Jar Jar Abrams, narzekania... Ale mimo wszystko czekam!

A, Dirian, Poe "Dameron". Uśmiech
0 kudosDirian   @   21:51, 12.04.2019
Cytat: TheCerbis
A, Dirian, Poe "Dameron". Uśmiech

Dzięki, naprawione!
0 kudosshuwar   @   07:55, 13.04.2019
No fajnie, fajnie.. ale średnio Smutny
Pierwsza połowa trailera - nuda, druga? Średnio.

Kylo - "kwadratowa" emocjonalnie postać.

Ja już mam swoją teorię i wiem jak się to zakończy. Coraz bardziej się utwierdzam w tym, że spinoffy lepsze.
0 kudosgeass   @   10:03, 13.04.2019
Ja po VIII epizodzie skończyłem z tą serią. Nie interesuje mnie już jak to się skończy, a ten trailer tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że tam nic dobrego z tego nie będzie.
Ludzie byli zahypeowani VII epizodem, SW powraca. Film oczywiście swoje zarobił, odnotowano sukces... finansowy. Jednak że film był paździerzem strasznym to przekonało się wielu fanów tej marki. Niektórym się o dziwo podobało...
Później był Rogue one, który wyszedł całkiem nieźle. Spowodowało to że tym którym się nie spodobał epizod VII znów zaczęli wierzyć, że może jednak będzie dobrze, w tym ja. Jednak przyszedł epizod VIII... i po nim chyba już nikt się nie da nabrać.
Han Solo z tego co czytałem raczej był wtopą niż sukcesem. Też się przyznam że już nie oglądałem. A epizod IX już odpuszczam i próbuję wymazać z pamięci że w ogóle jest ta nowa trylogia.
0 kudosUxon   @   13:05, 14.04.2019
Czy tylko mi ten tytuł po prostu nie brzmi?
0 kudosTheCerbis   @   15:19, 14.04.2019
Zaprzeczam, akurat tytuł wypada dość blado.
0 kudosshuwar   @   18:58, 14.04.2019
No ja polecam spin offy. Zarówno Rouge One jak i Han Solo są, moim zdaniem lepsze niż ta nowa trylogia.
I myślę, że Disney lepiej by na tym wyszedł, gdyby zamiast przedłużania fabuły nowymi trylogiami kręcili poboczne historie w uniwersum SW.
Dodaj Odpowiedź