Horizon: Zero Dawn 2 i kontynuacja God of War w produkcji?

Plotki, ploteczki, plotunie.

@ 12.04.2019, 18:08
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4

Powstanie Horizon: Zero Dawn 2 to w zasadzie oczywistość, po ogromnym sukcesie pierwszej części. Dziś pojawiły się pierwsze nieco konkretniejsze plotki w tej kwestii.

Stało się to za sprawą niejakiej Janiny Gavankar, aktorki głosowej podkładającej głos pod jedną z postaci z rozszerzenia The Frozen Wilds do pierwszej części przygód Aloy. Potwierdziła ona w rozmowie z jedną z fanek, że Horizon Zero Dawn 2 jest w produkcji. Po sieci podobno krążył nawet stosowny filmik z tą wypowiedzią, ale został usunięty. Cała wypowiedź została uchwycona podczas... Star Wars Celebration Day - Gavankar podkładała głos także pod Iden Versio z SW: Battlefront II.

Pewniejszym źródłem wydaje się być Jason Schreier, dobrze poinformowany redaktor serwisu Kotaku. On z kolei puścił plotkę na temat kontynuacji God of War z 2018 roku, w odpowiedzi na powyższe rewelacje na łamach Reddita.

"Nie chcę was przesadnie szokować, ale kolejny God of War także nadchodzi" - napisał Schreier.

Powyższa wypowiedź może być jednak nieco sarkastyczna. Niemniej, kontynuacje obydwu produkcji wydają się być bardziej, niż oczywiste. PlayStation 4 ledwo radziło sobie jednak już z pierwszym Horizon i ostatnim God of War, więc równie niewątpliwe jest to, że zagramy w te gry dopiero na PlayStation 5. Czyli trzeba uzbroić się w cierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   19:00, 12.04.2019
To, że drugie Horizon: Zero Dawn i kolejne God of War powstają jest więcej niż pewne. Na wydanie na PS4 nie mamy raczej co liczyć. PlayStation 5 musi mieć mocne tytuły startowe, a czwórka już jest u kresu swojego cyklu.
0 kudosMicMus123456789   @   07:51, 13.04.2019
Mało pocieszająca plotką jest za to to, że Guerrilla Games podobno szuka ludzi którzy zajmą się modułem sieciowym, mam nadzieję, że nie chcą upchnąć jakiegoś trybu sieciowego do Horizon.