Sekiro: Shadows Die Twice sprzedaje się bardzo dobrze

Wydawca postanowił ujawnić dane sprzedażowe.

@ 12.04.2019, 09:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

From Software tworzy gry trudne, to nie ulega wątpliwości. Studio ma jednak również talent do tego, aby je sprzedawać, czego potwierdzeniem są informacje dotyczące popularności Sekiro: Shadows Die Twice.

Wydawca gry, Activision, ujawnił, że Sekiro: Shadows Die Twice sprzedało się już w nakładzie przekraczającym 2 mln egzemplarzy. Co ważne, wynik ten przedsięwzięcie zdołało wykręcić w ciągu zaledwie 10 dni od premiery, co jest oczywiście imponującym rezultatem.

W dniu premiery Sekiro: Shadows Die Twice było najpopularniejszą grą na Twitch. W trakcie premierowego weekendu gracze obejrzeli aż 631 milionów minut materiałów związanych z tymże projektem. W ciągu pierwszego tygodnia istnienia projektu na rynku było to już 1,1 mld minut na Twitch.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup Sekiro: Shadows Die Twice, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję. Spójrzcie też na wymagania, w przypadku zainteresowania wydaniem PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?