Hitman 2 - deweloperzy nakreślają plany na kolejne miesiące

Zawartości dla wszystkich fanów Agenta 47 nie będzie brakować.

@ 12.04.2019, 08:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

IO Interactive zaktualizowało plan rozwoju swojego najnowszego przedsięwzięcia, gry Hitman 2. Z nowej rozpiski wynika, że deweloperzy szykują sporo atrakcji, a nowa zawartość będzie udostępniana od wiosny aż do jesieni bieżącego roku.

Gracze, którzy przesiadują przy Hitman 2 liczyć mogą na nowe lokacje, elementy do odblokowania, a także inne treści. Wiosną zadebiutuje na ten przykład nowa mapa, Hantu Port. Będzie ona dostępna dla wszystkich w ramach przepustki sezonowej, a w tej samej paczce dostaniemy również Flamingo Suit.

Jeśli chodzi o kolejne aktualizacje, latem będziemy mogli odwiedzić Bank, a następnie także więzienie. Jesienią pojawi się okazja do tego, by zawitać do jakiegoś ośrodka turystycznego. Każda nowa lokacja przyniesienie nowe cele, wyzwania oraz przedmioty do odblokowania.

Obrazek, który widzicie powyżej to tylko przedsmak tego, co otrzymamy. Więcej informacji na temat nadchodzącej zawartości dostaniemy już 29 kwietnia.


Sprawdź także:

Hitman 2

Premiera: 13 listopada 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Hitman 2 to druga część (po odświeżeniu w postaci Hitmana z 2016 roku) serii traktującej o sławnym zabójcy na zlecenie z numerem 47 zamiast imienia. Za projekt tradycyjni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?