Vampyr - sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy

Sprzedaż przygodowej gry Vampyr przekroczyła milion egzemplarzy - w związku z tym sukcesem studio DONTNOD Entertainment i wydawca, Focus Home Interacitve, zapowiedzieli nową grę.

@ 10.04.2019, 17:22
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Vampyr - sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy

Przygodowa gra akcji Vampyr, która swoją premierę miała w zeszłym roku, rozeszła się w ponad milionie egzemplarzy! Dzieło studia DONTNOD Entertainment, ludzi odpowiedzialnych m.in. za serię Life is Strange czy Remember Me, podczas produkcji tego tytułu współpracowało z francuskim wydawcą Focus Home Interactive i na fali tego sukcesu ogłoszono nowy projekt.

Vampyr ukazało się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 w 2018 roku. Jak poinformowali dziś deweloperzy w przesłanej informacji prasowej, produkt rozszedł się w nakładzie ponad milionie egzemplarzy, co dla studia DONTNOD Entertainment jest niewątpliwym sukcesem. Dzięki komercyjnemu wsparciu wydawcy, francuskiemu Focus Home Interactive, udało się stworzyć całkiem niezłą przygodową grę akcji z intrygującym settingiem.

W związku z tymi wszystkimi superlatywami, przy okazji ogłoszenia poziomu sprzedaży Vampyra, potwierdzono dalsze plany na współpracę i zaanonsowano nową grę - obiecując przy tym, że będzie ona jedną z najbardziej ambitnych w historii wydawcy i studia deweloperskiego.

Pozostaje uwierzyć na słowo i czekać na konkrety. Zapowiedź wydaje się obiecująca!


Sprawdź także:
Vampyr

Vampyr

Premiera: 05 czerwca 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Vampyr to gra cRPG osadzona w XX-wiecznym Londynie. Jest to tytuł od studia DONTNOD Entertainment - twórców m.in. Remember Me oraz Life is Strange.W Vampyr wcielimy się c...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?