Twórcy cyklu Dark Souls pracują nad grą w uniwersum Gra o Tron?

Będzie to projekt przypominający gatunek souls like.

@ 10.04.2019, 09:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Twórcy cyklu Dark Souls pracują nad grą w uniwersum Gra o Tron?

W sieci pojawiła się nowa plotka, z której wynika, że twórcy cyklu Dark Souls, studio From Software, pracują nad projektem, którego akcja toczyć będzie się w uniwersum Gry o Tron. Nie wiemy czy będzie to reprezentant gatunku "souls like", ale wiemy, że From Software dłubie obecnie przy dwóch tytułach.

Powyższe rewelacje docierają do nas za sprawą kanału Spawn Wave dostępnego na portalu YouTube. Powołuje się on na Liama Robertsona, będącego wiarygodnym źródłem różnego rodzaju przecieków, co znaczy, że najprawdopodobniej mamy do czynienia z faktycznym stanem rzeczy.

Nowy projekt opisywany jest jako przypominająca cykl Dark Souls przygodówka. Podobnie jak w przypadku wielu innych gier From Software, jego wydania na świat podjęło się Bandai Namco, a pierwsza prezentacja nastąpi już niebawem, albowiem podczas targów E3 2019.

Jako że mamy do czynienia z pogłoską, nie należy się jakoś przesadnie emocjonować. Zdecydowanie lepiej poczekać na oświadczenie samych zainteresowanych, a gdy takowe się pojawi, nie omieszkamy Was o tym powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosGuilder   @   08:59, 11.04.2019
Dark Souls w Westeros? To byłoby najlepsze połączenie od czasów wynalezienia rurki z kremem. Niech to się okaże prawdą!