Mortal Kombat 11 - Cetrion jako nowa zawodniczka

Cetrion to najnowsza uczestniczka turnieju Mortal Kombat. Najnowsza zawodniczka, którą w jedenastej odsłonie do cyklu wprowadza NetherRealm.

@ 03.04.2019, 20:50
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one

Mortal Kombat 11 - Cetrion jako nowa zawodniczka

Już tylko dni dzielą nas od premiery Mortal Kombat 11. Najnowsze wcielenie nowej bijatyki wprowadzi wiele zmian do rozgrywki, wrócą starzy zawodnicy - weterani, ale również wprowadzeni zostaną nowi bohaterowie. Taką właśnie bohaterką będzie Cetrion.

Jak możemy przeczytać na łamach artykułu zamieszczonego w serwisie Game Informer, Cetrion to bogini, która wykorzystuje do walki różne elementy natury, jako część jej duchowego połączenia z Ziemią.

Najnowszy trailer gry prezentuje piękną, zielonowłosą boginię w akcji. Już po pierwszych akcjach widać, że to nie ułomek i raczej ciężkim orzechem do zgryzienia będzie zwycięstwo z nią. Stosunkowo mocne ciosy, trudne do zblokowania, jak również megalomania pod względem brutalności.

Cóż, będzie na czym oko zawiesić oraz czego się nauczyć - kombinacje, Fatality, zagrania specjalne, czyli to, co fani marki lubią najbardziej.

Mortal Kombat 11 trafi na PC (wymagania), PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch już 23 kwietnia tego roku.


Sprawdź także:
Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

Premiera: 23 kwietnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Mortal Kombat 11 to najnowsza odsłona jednej z najstarszych oraz zdecydowanie najbrutalniejszej serii bijatyk. Za projekt odpowiada studio NetherRealms, mające na swoim k...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?