Borderlands 3 oficjalnie we wrześniu i na PC przez rok na Epic Games Store

Studio Gearbox Software ujawniło oficjalny zwiastun Borderlands 3, w którym pokazało datę premiery gry - 13 września tego roku. Produkt będzie przez rok ekskluzywny na PC dla Epic Games Store.

@ 03.04.2019, 15:38
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, ps4, xbox one

Po długich i męczących bojach związanych z oficjalnym ogłoszeniem Borderlands 3 (poszlak i domysłów nie było końca od kilku lat), w końcu - podczas imprezy PAX East w Bostonie - dostaliśmy pierwsze wieści na temat nadchodzącego looter-shootera od studia Gearbox Software. Dziś to sieci trafił zapowiadający grę zwiastun z datą premiery ustaloną na 13 września!

Wraz z debiutem materiału filmowego uruchomiono sprzedaż przedpremierową, która zgodnie z dzisiejszymi standardami, oferuje kilka bogatszych, niż standardowa, edycji. Deluxe Edition oraz Super Deluxe Edition nie różnią się za bardzo fizycznymi dodatkami, chcąc zachęcić graczy przede wszystkim całym bogactwem cyfrowych DLC i malowań dla broni. Najistotniejszą różnicą jest to, że Super Deluxe Edition zawiera przepustkę sezonową, w ramach której posiadacze dostaną bezpłatnie cztery dodatki rozszerzające historię zaprezentowana w podstawowej wersji gry!

Osobną kategorią jest wyjątkowa edycja kolekcjonerska, Diamond Loot Chest Collector's Edition. W jej skład wchodzą wszystkie cyfrowe DLC, a także w pełni funkcjonalna replika skrzyni Diamond Loot, znanej z poprzedniczek, a także 10 figurek z postaciami z uniwersum Borderlands.

Nowy trailer Borderlands 3 oprócz wspomnianej daty premiery zdradza też kilka dodatkowych szczegółów. Poznaliśmy imiona głównych bohaterów gry - (odpowiednio dla miniatury z poniższego filmu) Zane, Moze, Fl4k oraz Amara. Stawią czoła duetowi antagonistów znanemu też jako The Calypso Twins. Pierwszy gameplay ujawniony zostanie 1 maja podczas specjalnej transmisji!

Jednak jedną z istotniejszych, z dzisiejszego punktu widzenia, informacji jest fakt, iż wydawca - firma 2K Games - zdecydował się na współpracę z firmą Epic Games, czego efektem jest roczna wyłączność Borderlands 3 na PC dla Epic Games Store. Do pozostałych cyfrowych sklepów dzieło ma zawitać w kwietniu 2020 roku. Co ciekawe, odpowiednia umowa została również zawiązana z AMD, co może skutkować lepszą optymalizacją dla podzespołów tej korporacji i innymi wodotryskami graficznymi.

Borderlands 3 ukaże się 13 września tego roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Sprawdź także:

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   15:48, 03.04.2019
Ta... No to nie ma co się chyba spieszyć z przechodzeniem, Hunter.
1 kudosMicMus123456789   @   15:50, 03.04.2019
To widzę, że w 2020 będzie całkiem sporo tytułów do ogrania.
0 kudoshunter   @   15:56, 03.04.2019
Cytat: TheCerbis
Ta... No to nie ma co się chyba spieszyć z przechodzeniem, Hunter.
No cóż, powolutku xD
0 kudosdabi132   @   18:29, 03.04.2019
No to w przyszłym roku będzie na bogato jeśli chodzi o premiery gier Uśmiech . W tym roku to chyba tylko zakupię Wolfenstein: Youngblood.