Layers of Fear 2 - wiemy jak długa będzie gra

Ma zaoferować więcej zawartości niż "jedynka".

@ 03.04.2019, 08:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Mimo że Layers of Fear 2 ujawniono w zeszłym roku, do tej pory na temat projektu nie wiemy zbyt wiele. Jego wydawca, Gun Media, postanowił jednak odpowiedzieć na kilka pytań graczy, a jedną z najbardziej interesujących kwestii był wątek fabularny.

Na pytania redaktorów z Gamereactor odpowiadał Wes Keltner. W trakcie wywiadu Keltner zdradził ile mniej więcej czasu będziemy musieli poświęcić na poznanie opowieści z Layers of Fear 2, a przy okazji podkreślił on, że "dwójka" nie stanowi kontynuacji historii z pierwowzoru.

"Dwójka ma całkiem nową opowieść, więc nie kontynuujemy w miejscu, w którym skończyliśmy; nie o to chodzi, to nowa opowieść", powiedział Keltner. "Skupia się ona przede wszystkim na filmie [...] są w niej odniesienia do horrorów, aż do Nosferatu [...] Da się to poczuć w kolorach oraz otoczeniu, po którym się poruszasz, więc to nas najbardziej ekscytowało, kiedy spotkaliśmy się z ludźmi z Bloober Team - jesteśmy wielkimi fanami horrorów i widzieliśmy kierunek, w którym zmierzają z częścią drugą".

Keltner podkreślił również, że Layers of Fear 2 będzie miało dużo więcej zawartości od "jedynki". Ukończenie całej historii pochłonie około 9 do 10 godzin wolnego czasu gracza, ale przekonamy się o tym na własnej skórze dopiero za jakiś czas. Layers of Fear 2 wciąż nie ma daty premiery. Nie znamy też jego platform docelowych.


Sprawdź także:

Layers of Fear 2

Premiera: 28 maja 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Layers of Fear 2 to druga odsłona ciężkiego horroru od polskiego studia indie Bloober Team.Tym razem wcielamy się w aktora Hollywood, który przybywa na liniowiec w celu o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   21:03, 03.04.2019
To dobra wiadomość chyba. Jedynki natomiast jeszcze nie ruszyłem, bo horrory nie są moją mocną stroną, a i sporo gier w kolejce czeka.