Layers of Fear 2 straszy na pierwszym gameplayu

Kontynuacja polskiego horroru zapowiada się świetnie dla fanów "jedynki".

@ 28.03.2019, 22:48
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one

W sieci pojawiło się pierwsze nagranie z Layers of Fear 2. Produkcja do sprzedaży trafi jeszcze w 2019 roku na PC, PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch.

Podczas gdy pierwsza część obracała się wokół tematyki malarstwa, tak  druga inspirowana jest filmografią. Twórcy sięgnęli po najbardziej zakręcone dzieła, takie jak twórczość Georgesa Mélièsa czy pokręcone filmy Alfreda Hitchcocka. Póki co nie znamy większych szczegółów, ale wygląd rozgrywki zdradza poniższy gameplay.

Na nim możemy dostrzec ponownie dość specyficzny, ciężki klimat, jaki cechuje serię od studia Bloober. Gra będzie nas straszyć atmosferą zaszczucia i tajemniczości, połączoną z klasycznymi scare jumpami. Layers of Fear 2 zdaje się wiele czerpać ze swojego pierwowzoru, co zapewne ucieszy jego miłośników. Warto zwrócić uwagę na bardzo dobrze zrealizowane udźwiękowienie.

Wedle ostatnich informacji, Layers of Fear 2 ma zadebiutować w drugim kwartale bieżącego roku. A więc niedługo. Grę kupimy za około 30 euro (niecałe 130 zł).


Sprawdź także:

Layers of Fear 2

Premiera: 28 maja 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Layers of Fear 2 to druga odsłona ciężkiego horroru od polskiego studia indie Bloober Team.Tym razem wcielamy się w aktora Hollywood, który przybywa na liniowiec w celu o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?