Wolfenstein: Youngblood zadebiutuje 26 lipca

Studio Machine Games ogłosiło, że Wolfenstein: Youngblood zostanie wydane na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch 26 lipca tego roku. Kooperacyjny spin-off marki Wolfenstein pozwoli na grę dwóm osobom na jednej kopii gry.

@ 28.03.2019, 16:47
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, switch, ps4, xbox one

Studio Machine Games i firma Bethesda Softworks ogłosiły w końcu datę premiery Wolfenstein: Youngblood, które zostało zapowiedziane podczas zeszłorocznych targów E3! Ta poboczna odsłona serii kultowych FPS-ów na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch zadebiutuje 26 lipca 2019!

Zaanonsowanie konkretnego terminu wydania spin-offa marki Wolfenstein towarzyszył nowy zwiastun. W trailerze szerzej omawiana jest historia Youngblood. Pod tym względem ta odsłona będzie rewolucyjna, ponieważ pierwszy raz do cyklu zawita tryb kooperacji!

W Wolfenstein: Youngblood przenosimy się do Paryża lat 80. XX wieku i wcielając się w córki bliźniaczki B.J.-a Blazkowicza, Jess i Soph, szturmem ruszamy na wojenną machinę III Rzeszy.  Nowością będą też elementy wyciągnięte wprost z gry RPG. Eksplorowanie Paryża i likwidacja Nazistów pozwoli awansować na kolejne poziomy doświadczenia, co pozwoli nam odblokowywać kolejne skille, dodatki do broni, gadżety, a także elementy kosmetyczne. Przy produkcji pomaga także Arkane Studios, znane chociażby ze świetnego cyklu skradanek Dishonored.

Najciekawszym jednak zabiegiem wydaje się implementacja rozwiązania nazwanego jako "Buddy Pass". Rozwiązanie znane jest chociażby z niezależnej gry A Way Out, a polega na możliwość zaproszenia kompana do wspólnej rozgrywki nawet pomimo tego, że nie posiada on swojej kopii gry!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   17:31, 28.03.2019
Wygląda super. Szkoda, że nie będzie w tym singla... Smutny
0 kudosTheCerbis   @   17:36, 28.03.2019
To jest single-player z opcjonalną kooperacją.
0 kudosdabi132   @   17:46, 28.03.2019
Cytat: petrucci109
Wygląda super. Szkoda, że nie będzie w tym singla... Smutny

Jak nie będzie singla? Będzie fabuła i będzie można grać samemu. Buddy Pass będzie w edycji Deluxe, a tańsza wersja będzie o połowę tańsza niż The New Colossus, bo na Steamie można ją kupić już teraz za 124,90.
0 kudospetrucci109   @   18:09, 28.03.2019
Serio? A ja myślałem, że w to będzie można grać tylko w coopie... To bardzo dobra informacja Szczęśliwy