[Aktualizacja] Premiera Control w sierpniu?

Pod koniec wakacji zagramy w nowe dzieło twórców Alana Wake'a.

@ 22.03.2019, 19:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Control to najnowszy projekt studia Remedy, odpowiedzialnego między innymi za serie Max Payne oraz Alan Wake. Jeśli wierzyć sklepowi Microsoftu, produkcja trafi do sprzedaży pod koniec sierpnia bieżącego roku.

W sklepie Microsoftu pojawił się wpis (już niestety usunięty) dotyczący Control. Czytamy w nim, że premiera tytułu nastąpi już 27 sierpnia, a jeżeli mamy do czynienia z terminem oficjalnym, to właśnie wtedy grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Na koniec przypomnę, że wydania Control podjęła się firma 505 Games, a jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat, rzućcie okiem na naszą encyklopedię oraz zgromadzone w jej ramach wiadomości. Tytuł z każdą kolejną zapowiada się coraz lepiej.

Aktualizacja: Studio Remedy potwierdziło, że Control faktycznie trafi do sprzedaży 27 sierpnia bieżącego roku.


Sprawdź także:

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   10:41, 22.03.2019
Dodajmy do tego +1 rok do prawdziwej premiery, a nie Early Accessu. MControl zapowiada się na interesującą grę i mam nadzieję, że wydawca pokusi się o polską lokalizację, bo w przypadku Quantum Break Microsoft dał z tym ciała.
0 kudosTheCerbis   @   12:14, 22.03.2019
Poprzednie gry od Remedy mam na Steamie... I tak od dawna nie kupuję gier na premierę, więc poczekam. Chciałbym tylko pudełko i mam nadzieję, że ukaże się ono po roku ekskluzywności w EGS z kluczem Steam.