[Aktualizacja] Premiera Control w sierpniu?

Pod koniec wakacji zagramy w nowe dzieło twórców Alana Wake'a.

@ 22.03.2019, 19:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

[Aktualizacja] Premiera Control w sierpniu?

Control to najnowszy projekt studia Remedy, odpowiedzialnego między innymi za serie Max Payne oraz Alan Wake. Jeśli wierzyć sklepowi Microsoftu, produkcja trafi do sprzedaży pod koniec sierpnia bieżącego roku.

W sklepie Microsoftu pojawił się wpis (już niestety usunięty) dotyczący Control. Czytamy w nim, że premiera tytułu nastąpi już 27 sierpnia, a jeżeli mamy do czynienia z terminem oficjalnym, to właśnie wtedy grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Na koniec przypomnę, że wydania Control podjęła się firma 505 Games, a jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat, rzućcie okiem na naszą encyklopedię oraz zgromadzone w jej ramach wiadomości. Tytuł z każdą kolejną zapowiada się coraz lepiej.

Aktualizacja: Studio Remedy potwierdziło, że Control faktycznie trafi do sprzedaży 27 sierpnia bieżącego roku.


Sprawdź także:
Control

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   10:41, 22.03.2019
Dodajmy do tego +1 rok do prawdziwej premiery, a nie Early Accessu. MControl zapowiada się na interesującą grę i mam nadzieję, że wydawca pokusi się o polską lokalizację, bo w przypadku Quantum Break Microsoft dał z tym ciała.
0 kudosTheCerbis   @   12:14, 22.03.2019
Poprzednie gry od Remedy mam na Steamie... I tak od dawna nie kupuję gier na premierę, więc poczekam. Chciałbym tylko pudełko i mam nadzieję, że ukaże się ono po roku ekskluzywności w EGS z kluczem Steam.