Cuphead w połowie kwietnia trafi na Nintendo Switch

Wymagająca platformówka także dla posiadaczy Switcha.

@ 20.03.2019, 17:23
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Cuphead w połowie kwietnia trafi na Nintendo Switch

Studio MDHR ogłosiło, że już 18 kwietnia na Switchu zadebiutuje ich świetna gra - Cuphead. W Nintendo e-Shop już teraz można składać zamówienia pre-orderowe. Koszt gry to 19.99 euro (85 zł).

"To żadna tajemnica, że Cuphead to potomek kultowych gier akcji, takich jak Contra na NES. Świetnie więc, że w końcu nasza gra trafi na sprzęt od Nintendo. Nie możemy się doczekać, aż damy posiadaczom Switcha swojego Cupheada. Granie w naszą grę na konsoli, która tak bardzo skupia się na zabawie w lokalnej kooperacji, przypomina nam czasy, gdy graliśmy w gry za dzieciaka" - wyjaśnia Chad Moldenhauer, jeden z twórców Cuphead.

Wersja na Switcha pojawi się wraz z nową aktualizacją, w której będziemy mogli pograć jako Mugman. Pojawią się także nowe cutscenki, kilka artów i sekretów do odkrycia. Twórcy poprawili także garść błędów. W dniu premiery Cuphead na Switcha, aktualizacja trafi także do posiadaczy gry na pozostałych platformach.


Sprawdź także:
Cuphead

Cuphead

Premiera: 29 września 2017
PC, XBOX ONE, SWITCH, PS4

Cuphead to połączenie gry platformowej, zręcznościowej i bijatyki utrzymanej w starym stylu 2D. Produkcja inspirowana jest serialami animowanymi powstałymi w latach trzyd...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?