Apex Legends - pierwszy sezon zawartości już dostępny

Jest też przepustka sezonowa, która zapewni Wam dostęp do unikatowych przedmiotów.

@ 20.03.2019, 09:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Na łamach portalu YouTube pojawiły się świeże materiały filmowe, związane z Apex Legends. Deweloperzy ze studia Respawn Entertainment przybliżają nam z ich pomocą nową zawartość, jaka trafia do gry za sprawą udostępnionej wczoraj aktualizacji.

Pierwszy sezon Apex Legends zatytułowano "Wild Frontier". Wraz z nim zadebiutowała także przepustka sezonowa (Battle Pass), która obiecuje graczom ponad 100 unikatowych przedmiotów - jeśli oczywiście zdecydują się na zakup passa.

Prócz tego jest też nowa Legenda, Octane. Jej umiejętności są raczej standardowe, mimo to na pewno będą mile widziane. Octane jest w stanie poświęcić nieco zdrowia aby pozyskać boost do prędkości, a ponadto potrafi on regenerować utraconą witalność.

Jeśli chodzi o przepustkę sezonową, nabyć możecie ją za 950 Apex Coins, czyli mniej więcej 10 dolarów. natychmiast odblokowujecie w ten sposób trzy skórki dla Lifeline, Mirage oraz Wraith, co znaczy, że nie będziecie musieli grindować, aby je pozyskać. Z innych przedmiotów w przepustce są paczki Apex, trackery statystyk i wiele więcej.

Szczegóły znajdziecie poniżej, a ja przypomnę na koniec, że Apex Legends dostępne jest obecnie całkowicie za darmo na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?