Battlefield V - tryb battle royale pojawi się 25 marca

Firma Electronic Arts opublikowała oficjalny zwiastun zapowiadający tryb Firestorm, czyli wersję battle royale przygotowaną z myślą o grze Battlefield V.

@ 15.03.2019, 08:26
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Już 25 marca do Battlefield V trafi Firestorm, czyli kolejne wcielenie najpopularniejszego trybu rozgrywki na rynku - battle royale. Studio DICE przez kilka miesięcy pracowało nad własną wersją popularnej formy sieciowej zabawy i udostępni ją wraz z premierą największej mapy w historii serii. Do sieci trafił właśnie oficjalny zwiastun dodatku, na którym zaprezentowano połączenie popularnego wariantu zabawy z wszystkimi istotnymi smaczkami serii Battlefield.

Firestorm w najnowszej odsłonie strzelanki szwedzkiego dewelopera zaoferuje możliwość gry solo, w duecie bądź w nieco większych drużynach. Jednocześnie może przebywać maksymalnie 64 graczy i tradycyjnie, jak w każdym battle royale, obszar potyczki zawęża się z każdą kolejną rundą, co stanowi dodatkową przeszkodę, oprócz rządnych krwi innych zawodników. W tym przypadku lokacja zostaje stopniowa trawiona przez gigantyczny pożar.

Sama mapa wydaje się naprawdę rozległa i zróżnicowana pod kątem obszarów. Są tutaj zalesione tereny, ośnieżone górskie przełęcze, sporo zabudowań oraz duże jezioro. W Firestorm nie zabraknie systemu destrukcji otoczenia i odpowiednich pojazdów, pomagających graczom się przemieszczać przez wszystkie wymienione miejsca.

Tryb Firestorm trafi do Battlefielda V w ramach darmowej aktualizacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?