One Piece: World Seeker - premierowy zwiastun japońskiej przygodowej gry akcji

Studio Ganbarion z okazji jutrzejszej (tj. 15 marca) premiery gry One Piece: World Seeker opublikowało premierowy zwiastun tytułu.

@ 14.03.2019, 11:30
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, ps4, xbox one

Jutro, tj. 15 marca, swoją premierę będzie mieć przygodowa gra akcji z otwartym światem, której uniwersum bazuje na kultowym cyklu mangi i anime - One Piece: World Seeker. Z tej okazji producenci ze studia Ganbarion zaprezentowali nowy zwiastun.

One Piece: World Seeker to utrzymana w komiksowej stylistyce przygodowa gra akcji, gdzie do dyspozycji mamy otwarty świat, szereg aktywności pobocznych oraz postacie i historię z jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek japońskiej kultury, One Piece. W grze wcielamy się w kanoniczną postać korsarza Monkeya D. Luffy'ego, który pod wpływem owoców Gomu Gomu zyskał nadludzkie zdolności rozciągania własnego ciała. Wraz z załogą Słomkowego Kapelusza przybywamy na tajemniczą wyspę - znaną jedynie pod nazwą "Więzienna Wyspa" - i wplątujemy się w pełną zawiłości historię jej mieszkańców.

Rozgrywka przypomina typowo zachodnie rozwiązania, gdzie do dyspozycji dostajemy otwarty świat wypełniony przeróżnymi postaciami oraz wydarzeniami, a sami - jeśli chcemy, bo możemy oderwać się od głównego wątku w poszukiwaniu pobocznych wyzwań - ruszamy szlakiem kolejnych bohaterów niezależnych, napędzających historię zlecanymi zadaniami.

Premiera One Piece: World Seeker została zaplanowana na 15 marca tego roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. W Polsce tytuł na XONE i PS4 dystrybuowany jest przez firmę Cenega, oferując przy tym japońską wersję językową okraszoną rodzimymi (oraz angielskimi) napisami.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:14, 14.03.2019
Będzie się jutro grało Szczęśliwy Cieszy mnie to, że faktycznie są napisy PL, wszystkie sklepy w których patrzałem uparcie miały na karcie produktu, że tylko angielskie będą.