Gearbox, oprócz Borderladns 3, pokaże kolejną grę na PAX East!

Studio Gearbox Software ogłosiło na Twitterze ujawnienie zupełnie nowej gry podczas nadchodzących 28 marca targów PAX East w Bostonie.

@ 14.03.2019, 09:57
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
inne

Studio Gearbox Software rozwiązało worek z prezentami i po niedawnym "zajawieniu" ogłoszenia Borderlands 3 na tegorocznej edycji PAX East, prezentuje grafikę koncepcyjną kolejnego projektu, który zostanie pokazany na amerykańskiej imprezie!

Przed kilkoma dniami na oficjalnym profilu studia Gearbox Software w serwisie Twitter pojawił się wpis jasno sugerujący - przez swoją stylistykę utrzymaną w charakterystycznej, komiksowej oprawie - zapowiedź Borderlands 3 na PAX East w Bostonie 28 marca. Tym razem kolejny Tweet anonsuje ujawnienie kolejnej produkcji - prawdopodobnie nowej marki!

Do wiadomości dołączona została grafika koncepcyjna, która niestety nie budzi skojarzeń z dotychczasowymi produkcjami tworzonymi/wydawanymi przez Gearbox, co budzi nadzieje na zupełnie nowe IP od producentów m.in. serii Brothers in Amrs czy też Battleborne. Cieszy taka aktywność amerykańskiego studia, które od czasu średnio udanego startu wspomnianej gry wieloosobowej, było skupione na pracy i nie słyszeliśmy od nich zbyt wielu nowości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?