Path of Exile dla PS4 z datą premiery

Tym razem nie powinno być już kolejnych opóźnień.

@ 14.03.2019, 11:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Marzec pełen jest interesujących tytułów, a właśnie dowiedzieliśmy się, że w trakcie bieżącego miesiąca zadebiutuje jeszcze jeden wyczekiwany przez graczy projekt. Chodzi o Path of Exile w wersji przeznaczonej dla PlayStation 4.

Studio odpowiedzialne za Path of Exile, Grinding Gear Games, oficjalnie zapowiedziało, że wydanie dla PS4 trafi do sprzedaży już 26 marca bieżącego roku. Co istotne, będzie ono zawierać od razu Synthesis League, a więcej informacji na temat całego zestawu otrzymamy w kolejnych dniach.

Pierwotnie Path of Exile dla PS4 miało zadebiutować w grudniu roku ubiegłego, razem z Betrayal League. Niemniej jednak twórcy zdecydowali się premierę opóźnić do lutego, a potem raz jeszcze do marca. Wszystko wskazuje na to, że tym razem deweloperzy zadowoleni są z rezultatów swojej pracy i kolejnej obsuwy nie będzie.

Jeśli chodzi o Synthesis League, zmierza ono do posiadaczy PS4 oraz Xboksa One. Gracze biorą tu udział w specjalnych wyzwaniach, polegających na gromadzeniu tzw. Fragmentów Pamięci. Każdy jest solidnie chroniony, a grający muszą przedrzeć się do nich wspólnie.

Kończąc nadmienię, że Path of Exile jest obecnie dostępne na PC oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

Path of Exile

Premiera: 26 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Path of Exile to darmowa gra RPG akcji wyposażona wyłącznie w moduł sieciowy, będącą debiutancką produkcją studia Grinding Gear Games.W Path of Exile mamy do dyspozycji 6...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?