Apex Legends wygrało w lutym z Fortnite

Chodzi o popularność obu gier w serwisie Twitch.

@ 12.03.2019, 08:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Fortnite przez 11 miesięcy pod rząd było najchętniej oglądaną grą w serwisie Twitch. Brakło jednego miesiąca, aby produkcja mogła pochwalić się całym jednym rokiem. Nie zrobi tego jednak ze względu na Apex Legends, które zdominowało wspomnianą usługę w lutym.

GitHyp donosi, że w minionym miesiącu Apex Legends w szczytowym momencie mogło się pochwalić 670 tysiącami oglądających, podczas gdy Fortnite (wymagania) zanotowało "jedynie" 615 tysięcy widzów. Dzięki temu wynikowi, dzieło studia Respawn wskoczyło na pierwsze miejsce rankingu, a projekt Epic Games na lokatę trzecią.

Apex Legends ogólnie radzi sobie wyśmienicie i, jak tak dalej pójdzie, Epic Games może zacząć obawiać się o popularność dotychczasowego króla. Apex Legends wygrywa nie tylko pod względem widzów, ale także liczby godzin, jakie poświęcają oni na oglądanie transmisji.

Z innych doniesień, Apex Legends ma już ponad 50 milionów graczy, nie wiemy natomiast jakie były ostatnie statystyki w szczycie, albowiem studio Respawn ich z jakiegoś powodu nie ujawniło. Dowiedzieliśmy się natomiast, że od premiery produkcji deweloperzy zbanowali już ponad 355 graczy za oszukiwanie.

Kończąc nadmienię, że dziś powinna zadebiutować kolejna aktualizacja dla Apex Legends, wprowadzająca tzw. Battle Pass. Jeśli chcecie ją sprawdzić, pobierzcie za darmo grę - jest ona dostępna na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Projekt to pierwsza gra w historii, korzystająca z ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?