Control - wszystkie supermoce bohaterki na nowym gameplayu

Magazyn Game Informer opublikował nowy gameplay z gry Control, na którym możemy obejrzeć przegląd wszystkich umiejętności głównej bohaterki, Jesse Faden.

@ 11.03.2019, 13:39
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Na kanale YouTube magazynu Game Informer pojawił się właśnie nowy materiał filmowy z gry Control od szwedzkiego studia Remedy. W opublikowanym filmie możemy nie tylko obejrzeć konkretne fragmenty z rozgrywki, ale również dowiedzieć się o wszystkich supermocach głównej bohaterki, Jesse Faden.

Na opublikowanym przez Game Informer krótkim wideo możemy zobaczyć Mikaela Kasurinena, dyrektora nadchodzącego Contrast, opowiadającego o supermocach Jesse Faden - to właśnie w kobietę przyjdzie nam wcielić się w grze. Bazową bronią jest widziany na początku pistolet, zamieniający się w różnego typu formy (może być shotgunem, karabinem etc.). Wśród paranormalnych umiejętności zaś dostaniemy telekinezę, a więc ciskanie we wrogów możliwymi do ruszenia przedmiotami, kreowanie specjalnej tarczy, a także swoisty dash - ultraszybkie przemieszczenie się na krótkim dystansie.

Jeśli graliście w Quantum Break, sama formuła rozgrywki widziana na poniższym gameplayu, czy też opisane skille nie powinny być zaskoczeniem, bowiem w poprzedniej grze Remedy Studios mogliśmy dostrzec bardzo podobne patenty. Control zadebiutuje jeszcze w tym roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Sprawdź także:

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   08:27, 13.03.2019
Powiedzieć, że Control z daleka pachnie Quantum Break, to trochę za mało. Szczęśliwy Niemniej QB mi się bardzo podobało - byłem pod wrażeniem rozmachu (w końcu dokręcono do niego kilkuodcinkowy serial) i wyglądu samej gry na zwykłym Xboksie. Z chęcią zagram w Control, bo oferuje podobny pomysł i rozgrywkę. No i to Remedy - uwielbiam ich drobiazgowość w kreacji świata. Liczę na kolejne ciekawe show w TV albo najlepiej powrót różowego flaminga. ;)