UBOAT - nowy gameplay polskiego Silent Huntera

Studio Deep Water Studio udostępniło nowy gameplay ze swojego symulatora łodzi podwodnej - UBOAT. Dzieło Polaków zadebiutuje w Steam Early Access na komputerach osobistych w I kwartale tego roku.

@ 11.03.2019, 11:11
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

UBOAT - nowy gameplay polskiego Silent Huntera

UBOAT to nowa produkcja rodzimego Deep Water Studio, które pod wydawnictwem firmy PlayWay tworzy duchowego następcę kultowej serii Silent Hunter. Deweloperzy właśnie udostępnili w Internecie nowy gameplay, omawiając w nim najważniejsze aspekty rozgrywki, a także pochwalili się orientacyjną datą premiery w programie Steam Early Access - I kwartał tego roku!

W UBOAT wcielamy się w kapitana statku podwodnego z czasów II wojny światowej. Mamy tutaj do czynienia ze strategią na modłę wspomnianego cyklu Silent Hunter, gdzie nie tylko dbamy o samą łódź, jej stan techniczny i wszelkie inne aspekty, ale przede wszystkim o załogę. Dobieramy ją oczywiście sami - przed rejsem. W grę nie tylko wchodzi sposób jej prowadzenia (czy twardą ręką, czy bardziej po przyjacielsku), ale również to, jaki prowiant ze sobą zabierzemy, a także jakie rozrywki zapewnimy kompanom. Wszystko to rzutuje na "zdrowie psychiczne" podwładnych, które z czasem może ulegać zmniejszeniu, a to prowadzić do różnych, niekoniecznie pożądanych, skutków.

Na poniższym materiale filmowym możemy zobaczyć, jak UBOAT prezentuje się w ruchu i jaką uwagę deweloperzy przyłożyli do detali. Tytuł Polaków zmierza na komputery osobiste i ukazać się ma w Steam Early Access do końca marca tego roku!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   12:24, 11.03.2019
O ja! To coś dla mnie! Silent Huntera miło wspominam. Zatem kawka i trza rzucić okiem.

BTW: I kwartał, to styczeń - marzec Uśmiech
1 kudosMaterdea   @   13:58, 11.03.2019
Cytat: shuwar
BTW: I kwartał, to styczeń - marzec Uśmiech
Masz rację. Poprawiłem i dodałem informację, że oczywiście chodzi o Steam Early Access, nie zaś pełną wersję. Uśmiech
0 kudosshuwar   @   15:29, 11.03.2019
Cytat: Materdea
Steam Early Access, nie zaś pełną wersję
No właśnie też do tego doszedłem. Trochę szkoda. No ale cóż... poczekamy.