Sekiro: Shadows Die Twice - recenzje przeczytamy dopiero po premierze

From Software nie udostępni kodów recenzenckich przed debiutem.

@ 07.03.2019, 23:04
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, Sekiro: Shadows Die Twice, będziemy musieli kupić w ciemno - przynajmniej jeśli zależy nam na graniu w dniu premiery. Okazuje się bowiem, że firma Activision nie ma zamiaru rozesłać recenzenckich kodów przed premierą gry.

W przypadku większości głośnych tytułów, recenzenci otrzymują możliwość ogrania gry najczęściej na przynajmniej kilka dni przed oficjalna premierą. Niektórzy wydawcy swoje tytułu potrafią udostępniać jeszcze wcześniej. Inaczej jest w przypadku Activision i From Software.

Data premiery i wymagania sprzętowe:
Premiera Sekiro: Shadows Die Twice odbędzie się 22 marca. W tym miejscu znajdziecie wymagania sprzętowe gry.

Jak donosi serwis VG247, kody recenzenckie do Sekiro: Shadows Die Twice zostaną przesłane dopiero po premierze. Przedstawiciel Activision potwierdził to na jednym z eventów związanych z grą. Tyczy się to zarówno mediów, jak i youtuberów oraz wszelakich streamerów. 

Część graczy być może nieco skrzywi się na te wieści. Nie wiemy skąd wynika taka decyzja ze strony wydawcy - być może chodzi o chęć uniknięcia spoilerów. Miłośnicy snucia intryg wszelakich zastanawiają się pewnie, czy gra czasami nie jest po prostu słaba. Patrząc jednak na dorobek From Software, taki scenariusz wydaje się być mało prawdopodobny...

Na naszych łamach oczywiście nie zabraknie recenzji Sekiro: Shadows Die Twice. Podobnie jak robimy to w przypadku innych recenzowanych gier, nie będziemy jednak pędzić na złamanie karku z jej publikacją. Póki co nie pozostaje nam nic innego, jak odliczać dni do premiery.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?