Xbox Game Pass na marzec 2019

Microsoft podał nowe gry dostępne w marcowej aktualizacji Xbox Game Pass - do usługi trafią ust Cause 4, LEGO Batman 2: DC Super Heroes, F1 2018 oraz Fallout 4.

@ 06.03.2019, 19:56
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
xbox one

Kolejny miesiąc i kolejna porcja gier dostępna w usłudze Xbox Game Pass! Na stronie Xbox Wire pojawiła się wiadomość dotycząca nowych produkcji nadchodzących w marcowej aktualizacji - do grona ponad stu tytułów dostępnych w abonamentowej usłudze na Xboksie One dołączają m.in. Just Caus 4 i Fallout 4!

Od dzisiaj wszyscy posiadacze aktywnej subskrypcji Xbox Game Pass mogą pobrać Just Cause 4 i LEGO Batman 2: DC Super Heroes, które udostępnione zostało w ramach wczesnej kompatybilności z konsoli Xbox 360. W przyszłym tygodniu zaś, czyli 14 marca, do Game Passa trafią F1 2018, a więc jedna z ciekawszych pozycji symulacyjnych wyścigów od studia Codemasters, oraz Fallout 4 - ostatnia dobra część serii postapokaliptycznych cRPG-ów.

Pełna lista marcowej aktualizacji Xbox Game Pass wygląda następująco:

  • Just Cause 4 - dostępne od 6 marca
  • LEGO Batman 2: DC Super Heroes - dostępne od 6 marca
  • F1 2018 - dostępne od 14 marca
  • Fallout 4 - dostępne od 14 marca

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?