Resident Evil 2 - fani przygotowali specjalny mod z ogromną ilością tofu

Zombiaki jako tofu w Resident Evil 2 Remake? W sumie dlaczego nie, skoro można to wprowadzić jednym, niezbyt skomplikowanym modem.

@ 06.03.2019, 19:19
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się zabawny filmik, przedstawiający rozgrywkę z Resident Evil 2, w którym, zamiast pospolitych nieumarłych stawiamy czoła kostkom tofu!

Odświeżona druga część serii Capcom jest podatna na modyfikacje. Ostatnio zawrzało, kiedy moderzy rozebrali Claire Redfield. Mało tego, niejednokrotnie już przebrano Tyranta i wrzucano filmiki do sieci. Modyfikacje dobrze wpływają na popularność gier wideo, fajnie zatem, że i dzieło Capcomu jest na nie otwarte.

Najnowsza modyfikacja, którą możecie zobaczyć w materiale poniżej, dotyczy przeciwników. Od zarania dziejów w serii Resident Evil są to zombiaki, aczkolwiek teraz postanowiono to zmienić i zamienić każdego nieumarłego w kostkę tofu. Nawiązując oczywiście do jednego z trybów gry. Jak to wszystko wygląda w ruchu? Możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Jakie są Wasze wrażenie odnośnie Resident Evil 2? Ukończyliście wszystkie scenariusze? Pamiętajcie, że produkcja dostępna jest na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One, a na naszych łamach znajdziecie recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:33, 06.03.2019
Niektóre mody są zbyt dziwne zwłaszcza te które podmieniają wygląda przeciwnika, który goni bohaterów przez większość gry. O ile lokomotywa Tomek była zabawna tak widok Pana X w samej bieliźnie był naprawdę straszny.
0 kudosdabi132   @   21:11, 06.03.2019
I jeszcze te czapki policyjne. Czasem zastanawiam się co mają w głowie osoby przygotowujące tego typu modyfikacje.