Sekiro: Shadows Die Twice - nowy gameplay

Sekiro: Shadows Die Twice wygląda na kandydata do tytułu gry roku.

@ 06.03.2019, 19:10
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Jeżeli brakowało Wam orientalnych klimatów po niezwykle udanym Nioh, to już niebawem będziecie mogli ponownie zaspokoić swoje potrzeby wyprowadzania cięć wirtualną kataną - zrobicie to za sprawą  Sekiro: Shadows Die Twice. Najnowszy materiał wideo z gry tylko potwierdza, że jest na co czekać.

Nagranie przedstawia sekwencję toczącą się w regionie o nazwie Senpou Temple. Prowadzony przez gracza bohater na swojej drodze spotka wielu groźnych przeciwników, których eliminuje na dwa sposoby: po cichu lub w konkretnym starciu na miecze.

W trakcie bezpośrednich walk najistotniejsze jest parowanie wrogich ciosów. W samych walka postać korzysta z broni białej, rzucanych shurikenów oraz zamontowanej na protezie ręki linki z hakiem.

Premiera Sekiro: Shadows Die Twice nastąpi 22 marca 2019 na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych (wymagania).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskrzywy_banen   @   20:50, 06.03.2019
Jak dla mnie obok dmc 5 to jest to najważniejsza premiera w tym roku. Kurde ale ta gra będzie dobra.
0 kudossebogothic   @   21:05, 06.03.2019
Jakoś mnie to nie jara. Preferuję Dark Soulsy, jakieś 2 miesiące temu przeszedłem "jedyneczkę". Już w Bloodborne agresywniejszy system walki nie przypadł mi do gustu, a w Sekiro wygląda na to, że będzie jeszcze szybciej. No i samo uniwersum aż tak nie intryguje. Zdecydowanie preferuję DkSy utrzymane w klimatach mrocznego, europejskiego dark fantasy. Samuraje jakoś nigdy mnie nie jarali.
0 kudosTheCerbis   @   21:19, 06.03.2019
Mnie samuraje nie jarają w tego typu wydaniu, ale na Ghost of Tsushima to bym czekał.
0 kudosguy_fawkes   @   10:26, 07.03.2019
Od razu widać, że to pochodna Soulsów, ale moje odczucia pokrywają się z tymi, które powyżej wyraził sebogothic. Europejsko-średniowieczne Soulsy jak najbardziej, chociaż Bloodborne przez swój klimat też strasznie mnie pociąga, ale Sekiro jest już zbyt orientalny dla mnie, tak samo jak Nioh. Uwielbiam japońskie gry, ale w zachodnim settingu.