Pozbawiony czytnika Xbox One zadebiutuje w maju?

Na to wskazują najnowsze doniesienia w sieci.

@ 06.03.2019, 09:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox one

Pozbawiony czytnika Xbox One zadebiutuje w maju?

Od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki na temat tańszej wersji konsoli Xbox One, nieposiadającej optycznego napędu. Właśnie dotarły do nas kolejne doniesienia w tymże temacie.

Nowy Xbox One, o którym branża plotkuje od kilku miesięcy, zwać się ma kodowo Maverick, a jego premierę zaplanowano na maj bieżącego roku. Tak przynajmniej twierdzi ekipa portalu Windows Central, albowiem to ona odpowiada za nowe doniesienia.

Maverick jest w pełni cyfrową wersją konsoli Xbox One (nie wiemy czy chodzi o "S" czy "X"). Zamówienia premierowe na nowe urządzenie będzie można składać od kwietnia bieżącego roku, a w ręce graczy trafią one w maju. Co będzie największą zmianą? Brak czytnika optycznego, co natomiast powinno się przełożyć na około 100 dolarów niższą cenę.

Windows Central donosi również, że na rynku zadebiutuje nowy zestaw z konsolą Xbox One, nawiązujący do niebywale popularnego Fortnite. Szczegółów w tym przypadku niestety brak, a zatem wypada się uzbroić w cierpliwość.

Na koniec zaznaczę, że wszystkie powyższe rewelacje są niepotwierdzone. Czekamy w związku z tym na konkrety od Microsoftu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?