Left Alive - dziś premiera spin-offu serii Front Mission

W sklepach debiutuje kolejne przedsięwzięcie firmy Square Enix.

@ 05.03.2019, 21:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Left Alive - dziś premiera spin-offu serii Front Mission

Jeśli lubicie gry nastawione na survival i skradanie się, to mamy dobre wieści. W polskich sklepach od dziś dostępna jest najnowsza produkcja firmy Square Enix, czyli Left Alive, nazywane przez wielu duchowym spadkobiercą cyklu Metal Gear Solid.

Left Alive opowiada historię o przetrwaniu w obliczu inwazji na zniszczoną przez wojnę Novo Slavę. Zadaniem gracza jest oczywiście walka z przeciwnościami i przeżycie, które niestety nie będzie łatwe. Pewną pomocą w tym przypadku okazuje się możliwość korzystania z broni oraz pułapek, a także rozbudowany crafting.

W produkcji Left Alive wzięli udział branżowi weterani, a wśród nich Yoji Shinkawa z KOJIMA PRODUCTIONS (projektant postaci w serii Metal Gear), Toshifumi Nabeshima (reżyser znany z serii Armored Core) i Takayuki Yanase (projektant mechów, Ghost in the Shell: Arise, Mobile Suit Gundam 00, Xenoblade Chronicles).

Czy tytuł faktycznie okaże się tak dobry jak wspomniany wcześniej klasyk? Jak tylko będziemy mieć okazję, by przedsięwzięcie ograć, nie omieszkamy się z Wami podzielić naszymi przemyśleniami. Póki co rzućcie na zwiastun premierowy i pamiętajcie, że Left Alive dostępne jest od dziś w angielskiej wersji językowej na PS4 i PC.


Sprawdź także:
Left Alive

Left Alive

Premiera: 05 marca 2019
PC, PS4

Left Alive to gra łącząca survival z dynamiczną strzelanką w japońskim wydaniu. Za projekt odpowiada Square Enix, które zwerbowało do pracy nad tytułem osławionych wetera...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?